Yerli - Yabancı Müzik Video Klipleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yerli - Yabancı Müzik Video Klipleri

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ördeğin Üstüne Basma

YazarMesaj
lebrontheking
Yeni Üye
lebrontheking

Ördeğin Üstüne Basma Empty
MesajKonu: Ördeğin Üstüne Basma   Ördeğin Üstüne Basma EmptyCuma Ağus. 28, 2009 2:45 am

Üç kadin arkadas bir kaza sonucu ayni anda hayatlarini kaybedip cennete giderler.
Cennetin kapisinda onlari karsilayan melek :> "Bizim burada uymaniz gereken tek kural var O da ördeklere dikkat edin sakin üstlerine basmayin" der.
Sonra kapi açilir üç kadin cennete girerler.Gerçekten de etrafta ördek doludur. Üstlerine basmamak adeta imkansizdir.
Dikkat etmesine ragmen kadinlardan biri >kazayla> bir> ördegin üstüne basar.
Hemen Cebrail belirir.Yaninda son derece >çirkin> bir> adam vardir.
Kadini kolundan adama kelepçeler ve "Ördegin >üstüne> basmanin cezasi olarak sonsuza kadar bu çirkin adama kelepçeli olarak yasayacaksin" der. Ikinci gün kadinlardan biri yine kazayla bir ördegin üstüne basar ve Cebrail aninda yaninda çok çirkin bir adamla gelip onlari >kadina> ceza> olarak birbirlerine kelepçeler.
Üçüncü kadinin gözü bu olaylardan çok korkar.Digerlerinin akibetine ugramamak ve sonsuza kadar çirkin bir adama kelepçelenip yasamamak için her attigi adima acayip dikkat etmeye baslar.Aradan aylar geçer ve hiçbir ördegin üstüne basmaz.
Derken bir gün Cebrail belirir.Bu kez yaninda boylu poslu inanilmaz derecede yakisikli bir adam vardir.
Cebrail hiçbir sey söylemeden yakisikli adamla kadini kelepçeler ve yine birsey söylemeden çeker gider. Kadin artik mutluluktan uçmaktadir.
O güne kadar gördügü en> yakisikli adamla kelepçelenmistir. Adama döner ve "Ben acaba ne yaptim da sonsuza kadar senin gibi güzel bir adamla birlikte olmayi hak ettim" der.> Adam surati asik bir sekilde cevap verir.

"Vallahi seni bilmem ama ben az önce BİR ÖRDEĞİN üstüne bastim" der

Ördeğin Üstüne Basma
1 sayfadaki 1 sayfası